Paranorlam-community
Prijavi se, to ce nam puno znaciti.
Sector CS COD:MW4 [Fast XP] [Fast DL]
Paranorlam-community
Prijavi se, to ce nam puno znaciti.
Sector CS COD:MW4 [Fast XP] [Fast DL]
Paranorlam-community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paranorlam-community

-[ Welcome to Paramormal Community ]-
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Sector CS COD:MW4 [Fast XP] [Fast DL] IP: 88.198.62.189:27108

 

 Konkurs za admine otvoren!!

Ići dole 
+10
Scorpion
Qu1e2
boca
R@z0R
Dukaaa
Cika kure
BiOhAzArD_hiDDen
benge
StrikE
Admin
14 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Admin
Forum Admin
Forum Admin
Admin


Broj poruka : 35
Datum upisa : 12.09.2012

Konkurs za admine otvoren!! Empty
PočaljiNaslov: Konkurs za admine otvoren!!   Konkurs za admine otvoren!! EmptySre Sep 12, 2012 10:11 am

Ukoliko si zainteresovan za admina ostavi dole sledece informacije

Nick
God:
Zasto zelite admina:
Da li ste bili negde admin(Ukoliko jeste navedite gde):
Vreme koje mozete provesti na serveru:
Vase AMX iskustvo:
Na kom serveru zelite admina:

Glavni uslov za dobijanje admina je minimum 14+ godina kako bi ovaj posao shvatili zrelo i ozbiljno

Nazad na vrh Ići dole
https://paranormail-communit.serbianforum.info
StrikE




Broj poruka : 1
Datum upisa : 12.09.2012

Konkurs za admine otvoren!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine otvoren!!   Konkurs za admine otvoren!! EmptyČet Sep 13, 2012 1:04 am

Nick: StrikE
God: 95
Zasto zelite admina: Zbog ocuvanje servera
Da li ste bili negde admin(Ukoliko jeste navedite gde): da na Sector CS COD:MW2.....
Vreme koje mozete provesti na serveru: 5-6h
Vase AMX iskustvo: Super!
Na kom serveru zelite admina: Sector CS COD:MW4 Smile affraid
Prihvacen wlc cheers
Nazad na vrh Ići dole
benge




Broj poruka : 5
Datum upisa : 13.09.2012

Konkurs za admine otvoren!! Empty
PočaljiNaslov: admin   Konkurs za admine otvoren!! EmptyČet Sep 13, 2012 1:29 am

Nick: benge
God: 1991
Zasto zelite admina: svidja mi se server ima dosta dobrih ljudi ali i citera takodje
Da li ste bili negde admin(Ukoliko jeste navedite gde): spg codmw3 , i isto na sector codu al je tada bio drugaciji
Vreme koje mozete provesti na serveru: kako kad uglavnom 4 cuke manje-vise
Vase AMX iskustvo: bio sam i head jedno kratko vreme Very Happy
Na kom serveru zelite admina: na sector codmw4
Jos Malo Budi Aktivniji i imas admina cheers
Nazad na vrh Ići dole
BiOhAzArD_hiDDen




Broj poruka : 2
Datum upisa : 13.09.2012

Konkurs za admine otvoren!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine otvoren!!   Konkurs za admine otvoren!! EmptyČet Sep 13, 2012 7:09 am

Nick:BiOhAzArD_hiDDen
God:1993
Zasto zelite admina:Zato sto je server dobar bez laga ali ima pomalo citera i dobar admin team i 1 sam na ranku za 3 dana i 930 lvl za 3 dana Very Happy
Da li ste bili negde admin(Ukoliko jeste navedite gde):head admin [ZM][BS]^An0nYm0uS~Dark Angels: i na Busa CSO mod:SUMADIJA COD MOD:HEAD ADMIN BIO NA:BECOME TO VETERAN COD MOD:OBICNI ADMIN BIO NA:GROBARI JUG:STORM GAIMING COD MOD Very Happy
Vreme koje mozete provesti na serveru:10 sati ne idem u skolu
Vase AMX iskustvo: Sve znam
Na kom serveru zelite admina:Sector CS COD:MW4
ReKo sam Prihvacen Posalji Steam u PM i Da Se dogovorimo nes Smile
Nazad na vrh Ići dole
Cika kure




Broj poruka : 2
Datum upisa : 13.09.2012

Konkurs za admine otvoren!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine otvoren!!   Konkurs za admine otvoren!! EmptyČet Sep 13, 2012 8:10 am

Nick: Cika Kure ;]]]
God: 99
Zasto zelite admina: ovako kad sam na serveru jako puno citera ima i prepoznajem ih dobro Wink
Da li ste bili negde admin(Ukoliko jeste navedite gde): AUuuu bio sam na 100 servera haha xD sacu da nabrojim : Iggi house, amxserv na sva 3 moda , skullz na sva 4 moda Very Happy Street school na sva 2 moda -.- energy... i ima ih jos dosta nazalost Very Happy
Vreme koje mozete provesti na serveru:hmmm videcete Razz mozda 2-3 h zavisi kako sam raspolozen za igru Razz Smile))))))))))
Vase AMX iskustvo: -.- nepitajte xD sve zivo znm -.-
Na kom serveru zelite admina: Imate jos neke O.o zeleo bi na cod mw4 fast xp fdl
Odbijen...99 godiste
Nazad na vrh Ići dole
Dukaaa




Broj poruka : 1
Datum upisa : 14.09.2012

Konkurs za admine otvoren!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine otvoren!!   Konkurs za admine otvoren!! EmptyPet Sep 14, 2012 1:56 am

Nick:Duka Smile
God:98
Zasto zelite admina:Da Odrzavam red na srv-u Smile
Da li ste bili negde admin(Ukoliko jeste navedite gde):Jesam,Explosion Zombi i jos po neki Smile
Vreme koje mozete provesti na serveru:3-4h zbg skole Razz
Vase AMX iskustvo:Znm Osnovne komande Smile
Na kom serveru zelite admina:Sector CS COD:MW4 Smile
Prihvacen ! cheers Posalji steam na fb Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
R@z0R

R@z0R


Broj poruka : 12
Datum upisa : 14.09.2012

Konkurs za admine otvoren!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine otvoren!!   Konkurs za admine otvoren!! EmptyPet Sep 14, 2012 9:01 am

Nick:Ajax
God:1990
Zasto zelite admina:Zato sto poznajem amx komande i zato sto sam aktivan
Da li ste bili negde admin(Ukoliko jeste navedite gde):Zajecar COD
Vreme koje mozete provesti na serveru:5h pa na dalje
Vase AMX iskustvo:10/10
Na kom serveru zelite admina:Sector CS COD:MW4
Prihvacen cheers Posalji Mi Steam u PM
Nazad na vrh Ići dole
boca




Broj poruka : 1
Datum upisa : 14.09.2012

Konkurs za admine otvoren!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine otvoren!!   Konkurs za admine otvoren!! EmptyPet Sep 14, 2012 10:52 pm

Nick a10n3 (rexona)
God: 98
Zasto zelite admina: zato sto imam iskustva
Da li ste bili negde admin(Ukoliko jeste navedite gde):na MILF pubovima svom serveru itd itd ...
Vreme koje mozete provesti na serveru:maksimalno 4 h
Vase AMX iskustvo: full sve znam
Na kom serveru zelite admina: Sector CS COD:MW4

p.s boost sam 2x server . (znam heada strike-a malo preko veze Very Happy)

Odbijen slabo te vidjan na serveru budi vise na server i dobices admina!!! affraid
Nazad na vrh Ići dole
Qu1e2




Broj poruka : 2
Datum upisa : 16.09.2012

Konkurs za admine otvoren!! Empty
PočaljiNaslov: Prijava za admina    Konkurs za admine otvoren!! EmptyNed Sep 16, 2012 4:50 am

Nick: Qu1e2
God: 98

Zasto zelite admina: Vas COD MW4 server je jedan od najboljih servera na kojem sam igrao,ali takodjer ima puno citera koje bih banao da mogu Vidim da su admini na tom serveru ozbiljni pa zelim biti dio njihovog tima.

Da li ste bili negde admin(Ukoliko jeste navedite gde):Bio sam admin na 1 popularnom DeathRun serveru i na jednom surf serveru.

Vreme koje mozete provesti na serveru: Stalno sam na njemu ali trenutno zbog skole oko 3-3 i pol sata mozda i vise

Vase AMX iskustvo:Imam dosta iskustva sa adminima i komandama,nisam bahat kao neki admini s kojima sam igrao
Na kom serveru zelite admina:Svidjaju mi se vasi serveri a najvise Sector COD MW4 pa bih zelio na njemu admina.

Pozdrav i nadam se da cete prihvatit moj zahtjev!

Odbijen
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Forum Admin
Forum Admin
Admin


Broj poruka : 35
Datum upisa : 12.09.2012

Konkurs za admine otvoren!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine otvoren!!   Konkurs za admine otvoren!! EmptyNed Sep 16, 2012 5:07 am

Qu1e2 ::

Nick: Qu1e2
God: 98

Zasto zelite admina: Vas COD MW4 server je jedan od najboljih servera na kojem sam igrao,ali takodjer ima puno citera koje bih banao da mogu Vidim da su admini na tom serveru ozbiljni pa zelim biti dio njihovog tima.

Da li ste bili negde admin(Ukoliko jeste navedite gde):Bio sam admin na 1 popularnom DeathRun serveru i na jednom surf serveru.

Vreme koje mozete provesti na serveru: Stalno sam na njemu ali trenutno zbog skole oko 3-3 i pol sata mozda i vise

Vase AMX iskustvo:Imam dosta iskustva sa adminima i komandama,nisam bahat kao neki admini s kojima sam igrao
Na kom serveru zelite admina:Svidjaju mi se vasi serveri a najvise Sector COD MW4 pa bih zelio na njemu admina.

Pozdrav i nadam se da cete prihvatit moj zahtjev!

Slabo te vidjam na serveru budi redovniji i dobices admina affraid
Nazad na vrh Ići dole
https://paranormail-communit.serbianforum.info
Scorpion




Broj poruka : 1
Datum upisa : 18.09.2012

Konkurs za admine otvoren!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine otvoren!!   Konkurs za admine otvoren!! EmptyUto Sep 18, 2012 8:39 am

Nick: Scorpion
Godiste:96


Zasto bi ste zeleli admina:Sector CS COD MW4 server je jedan od najboljih COD servera koje znam,ali sam primatio da ima raznih citera na njemu sto je jedna od mana.
Kada bih ja bio admin ja bih bio veoma cest na serveru jer sam i ovako cest igrac i banovao bih sve citere Twisted Evil !

Da li ste bili negde admin(Ukoliko jeste navedite gde):Bio sam admin na sledecim serverima:R.I.P COD:MW3,Full Speed Public,[BUSA ZOMBIE],takodje i na serveru Drugari DM.Koliko dugo igrate na serveru dnevno?:Igram celog dana od 12 sati jer idem ujutru od 6 do 12 u skolu i zatim ceo slobodan dan,vikendom ceo dan od jutra do veceri.

Vase iskustvo u ulozi ADMINA:100%-10/10Veoma bih bio iskusan admin zato sto sam bio admin na serverima koje sam nabrojao,znam komande vise nego sto treba. Very Happy

Na kom serveru bi zeleli admina: Uglavnom volim vase servere,a posebno Sectror CS COD:MW4 i voleo bih da na njemu budem admin.


To je sve od mene puno vas pozdravljam Wink
Odbijen,Zbg tvojeg ponasanja prema jednom od vlasnika servera...
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Forum Admin
Forum Admin
Admin


Broj poruka : 35
Datum upisa : 12.09.2012

Konkurs za admine otvoren!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine otvoren!!   Konkurs za admine otvoren!! EmptyUto Sep 18, 2012 10:36 am

Scorpion ::
Nick: Scorpion
Godiste:96


Zasto bi ste zeleli admina:Sector CS COD MW4 server je jedan od najboljih COD servera koje znam,ali sam primatio da ima raznih citera na njemu sto je jedna od mana.
Kada bih ja bio admin ja bih bio veoma cest na serveru jer sam i ovako cest igrac i banovao bih sve citere Twisted Evil !

Da li ste bili negde admin(Ukoliko jeste navedite gde):Bio sam admin na sledecim serverima:R.I.P COD:MW3,Full Speed Public,[BUSA ZOMBIE],takodje i na serveru Drugari DM.Koliko dugo igrate na serveru dnevno?:Igram celog dana od 12 sati jer idem ujutru od 6 do 12 u skolu i zatim ceo slobodan dan,vikendom ceo dan od jutra do veceri.

Vase iskustvo u ulozi ADMINA:100%-10/10Veoma bih bio iskusan admin zato sto sam bio admin na serverima koje sam nabrojao,znam komande vise nego sto treba. Very Happy

Na kom serveru bi zeleli admina: Uglavnom volim vase servere,a posebno Sectror CS COD:MW4 i voleo bih da na njemu budem admin.


To je sve od mene puno vas pozdravljam Wink

Odbijen zbog laznog god!!!!! affraid
Nazad na vrh Ići dole
https://paranormail-communit.serbianforum.info
BaGzI




Broj poruka : 3
Datum upisa : 21.09.2012

Konkurs za admine otvoren!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine otvoren!!   Konkurs za admine otvoren!! EmptyPet Sep 21, 2012 10:14 pm

Nick: BaGzI

Godiste: 98

Zasto bi ste zeleli admina: Postoje mnogi razlozi zasto bih zeleo admin , a glavni razlog je da bi pomogoao serveru kada igram primecujem neke citere a admina nema da ih banuje , to je jedan od glavnih razloga

Da li ste bili negde admin(Ukoliko jeste navedite gde): Bio sam Admin da dosta servera ali uglavnom pub najaci srw na kom sam bio admin je Jack Daniel's

Vase iskustvo u ulozi ADMINA: Mislim da imam dovoljno iskustva , iskreno 90-95 posto mzd ako sam zaboravio neku komandu ali obnovicu ja to Very Happy

Kolko mozete provesti na srw dnevno : 4-5 sata radnim danim a vikendom 5-6

Na kom serveru bi zeleli admina : Sector CS COD:MW4

Do bi bilo sve od mn Smile


Odbijen


Poslednji izmenio BaGzI dana Sub Sep 22, 2012 11:44 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
WilD^.-DoG




Broj poruka : 3
Datum upisa : 21.09.2012

Konkurs za admine otvoren!! Empty
PočaljiNaslov: Admin Aplikacija| WilD^.-DoG   Konkurs za admine otvoren!! EmptyPet Sep 21, 2012 10:31 pm

Nick:Lcrew.WilD^.-DoG
God:97
Zasto zelite admina:Neznam geek onako interesno je da si admin
Da li ste bili negde admin(Ukoliko jeste navedite gde):Karpalak Host(5 servera) Octagon Arena,Pro Balkan Pub,No Fear FUll speed pub ,NO fear full speed DM ,No fear FUll speed COD
Vreme koje mozete provesti na serveru:6 sati u dan mozda i vise
Vase AMX iskustvo:znam sve AMX komande..
Na kom serveru zelite admina:COD mw4
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Forum Admin
Forum Admin
Admin


Broj poruka : 35
Datum upisa : 12.09.2012

Konkurs za admine otvoren!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine otvoren!!   Konkurs za admine otvoren!! EmptyPet Sep 21, 2012 11:08 pm

WilD^.-DoG ::
Nick:Lcrew.WilD^.-DoG
God:97
Zasto zelite admina:Neznam geek onako interesno je da si admin
Da li ste bili negde admin(Ukoliko jeste navedite gde):Karpalak Host(5 servera) Octagon Arena,Pro Balkan Pub,No Fear FUll speed pub ,NO fear full speed DM ,No fear FUll speed COD
Vreme koje mozete provesti na serveru:6 sati u dan mozda i vise
Vase AMX iskustvo:znam sve AMX komande..
Na kom serveru zelite admina:COD mw4

Slabo te viidjam na serveru igraj jos par sati i dobices admina alien
Nazad na vrh Ići dole
https://paranormail-communit.serbianforum.info
Admin
Forum Admin
Forum Admin
Admin


Broj poruka : 35
Datum upisa : 12.09.2012

Konkurs za admine otvoren!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine otvoren!!   Konkurs za admine otvoren!! EmptyPet Sep 21, 2012 11:10 pm

WilD^.-DoG ::
Nick:Lcrew.WilD^.-DoG
God:97
Zasto zelite admina:Neznam geek onako interesno je da si admin
Da li ste bili negde admin(Ukoliko jeste navedite gde):Karpalak Host(5 servera) Octagon Arena,Pro Balkan Pub,No Fear FUll speed pub ,NO fear full speed DM ,No fear FUll speed COD
Vreme koje mozete provesti na serveru:6 sati u dan mozda i vise
Vase AMX iskustvo:znam sve AMX komande..
Na kom serveru zelite admina:COD mw4

Igraj malo vise na serveru jos par dana javi mi se na pm i dobices admina!! Smile bounce
Nazad na vrh Ići dole
https://paranormail-communit.serbianforum.info
WilD^.-DoG




Broj poruka : 3
Datum upisa : 21.09.2012

Konkurs za admine otvoren!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine otvoren!!   Konkurs za admine otvoren!! EmptyPet Sep 21, 2012 11:33 pm

Admin ::
WilD^.-DoG ::
Nick:Lcrew.WilD^.-DoG
God:97
Zasto zelite admina:Neznam geek onako interesno je da si admin
Da li ste bili negde admin(Ukoliko jeste navedite gde):Karpalak Host(5 servera) Octagon Arena,Pro Balkan Pub,No Fear FUll speed pub ,NO fear full speed DM ,No fear FUll speed COD
Vreme koje mozete provesti na serveru:6 sati u dan mozda i vise
Vase AMX iskustvo:znam sve AMX komande..
Na kom serveru zelite admina:COD mw4

Slabo te viidjam na serveru igraj jos par sati i dobices admina alien
hvALA PUNO .. ako je jos par sati Smile nije problem ja bicu tu do 8 uvece Wink mozda i vise Smile
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Forum Admin
Forum Admin
Admin


Broj poruka : 35
Datum upisa : 12.09.2012

Konkurs za admine otvoren!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine otvoren!!   Konkurs za admine otvoren!! EmptySub Sep 22, 2012 12:52 am

WilD^.-DoG ::
Nick:Lcrew.WilD^.-DoG
God:97
Zasto zelite admina:Neznam geek onako interesno je da si admin
Da li ste bili negde admin(Ukoliko jeste navedite gde):Karpalak Host(5 servera) Octagon Arena,Pro Balkan Pub,No Fear FUll speed pub ,NO fear full speed DM ,No fear FUll speed COD
Vreme koje mozete provesti na serveru:6 sati u dan mozda i vise
Vase AMX iskustvo:znam sve AMX komande..
Na kom serveru zelite admina:COD mw4

affraid Odbijen vidim da si nezainteresovan za red na serveru ti bi admina radi kurcenja[/size]
Nazad na vrh Ići dole
https://paranormail-communit.serbianforum.info
WilD^.-DoG




Broj poruka : 3
Datum upisa : 21.09.2012

Konkurs za admine otvoren!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine otvoren!!   Konkurs za admine otvoren!! EmptySub Sep 22, 2012 1:02 am

Admin ::
WilD^.-DoG ::
Nick:Lcrew.WilD^.-DoG
God:97
Zasto zelite admina:Neznam geek onako interesno je da si admin
Da li ste bili negde admin(Ukoliko jeste navedite gde):Karpalak Host(5 servera) Octagon Arena,Pro Balkan Pub,No Fear FUll speed pub ,NO fear full speed DM ,No fear FUll speed COD
Vreme koje mozete provesti na serveru:6 sati u dan mozda i vise
Vase AMX iskustvo:znam sve AMX komande..
Na kom serveru zelite admina:COD mw4

affraid Odbijen vidim da si nezainteresovan za red na serveru ti bi admina radi kurcenja[/size]
ja nevidim gde sam stavio [size].. stvarno proverite opet..
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Forum Admin
Forum Admin
Admin


Broj poruka : 35
Datum upisa : 12.09.2012

Konkurs za admine otvoren!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine otvoren!!   Konkurs za admine otvoren!! EmptyNed Sep 23, 2012 12:25 am

BaGzI ::
Nick: BaGzI

Godiste: 98

Zasto bi ste zeleli admina: Postoje mnogi razlozi zasto bih zeleo admin , a glavni razlog je da bi pomogoao serveru kada igram primecujem neke citere a admina nema da ih banuje , to je jedan od glavnih razloga

Da li ste bili negde admin(Ukoliko jeste navedite gde): Bio sam Admin da dosta servera ali uglavnom pub najaci srw na kom sam bio admin je Jack Daniel's

Vase iskustvo u ulozi ADMINA: Mislim da imam dovoljno iskustva , iskreno 90-95 posto mzd ako sam zaboravio neku komandu ali obnovicu ja to Very Happy

Kolko mozete provesti na srw dnevno : 4-5 sata radnim danim a vikendom 5-6

Na kom serveru bi zeleli admina : Sector CS COD:MW4

Do bi bilo sve od mn Smile


Malo vise igraj na serveru i dobijas admina!! alien
Nazad na vrh Ići dole
https://paranormail-communit.serbianforum.info
Sh3t@N




Broj poruka : 1
Datum upisa : 23.09.2012
Lokacija : srbija beograd

Konkurs za admine otvoren!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine otvoren!!   Konkurs za admine otvoren!! EmptyNed Sep 23, 2012 12:49 am

Nik: _:{WarrioR}:_Sh3t@N*
god: 95
Zasto biste zeleli admina: Zeleo bih admina da bih ocuvao serever od citera i takodje imam iskustva sa adminom
Najmanje vremena koje provodim na srv je 6h a nekad i po ceo dan sto se i moze videti po /top15 Smile
Na kom serveru bi zeleli admina: Sector CS COD:MW4
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Forum Admin
Forum Admin
Admin


Broj poruka : 35
Datum upisa : 12.09.2012

Konkurs za admine otvoren!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine otvoren!!   Konkurs za admine otvoren!! EmptyNed Sep 23, 2012 12:57 am

Sh3t@N ::
Nik: _:{WarrioR}:_Sh3t@N*
god: 95
Zasto biste zeleli admina: Zeleo bih admina da bih ocuvao serever od citera i takodje imam iskustva sa adminom
Najmanje vremena koje provodim na srv je 6h a nekad i po ceo dan sto se i moze videti po /top15 Smile
Na kom serveru bi zeleli admina: Sector CS COD:MW4

Opsednut si igrom na serveru vidim da nisi za admina!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://paranormail-communit.serbianforum.info
BaGzI




Broj poruka : 3
Datum upisa : 21.09.2012

Konkurs za admine otvoren!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine otvoren!!   Konkurs za admine otvoren!! EmptyČet Sep 27, 2012 12:17 am

Admin ::
BaGzI ::
Nick: BaGzI

Godiste: 98

Zasto bi ste zeleli admina: Postoje mnogi razlozi zasto bih zeleo admin , a glavni razlog je da bi pomogoao serveru kada igram primecujem neke citere a admina nema da ih banuje , to je jedan od glavnih razloga

Da li ste bili negde admin(Ukoliko jeste navedite gde): Bio sam Admin da dosta servera ali uglavnom pub najaci srw na kom sam bio admin je Jack Daniel's

Vase iskustvo u ulozi ADMINA: Mislim da imam dovoljno iskustva , iskreno 90-95 posto mzd ako sam zaboravio neku komandu ali obnovicu ja to Very Happy

Kolko mozete provesti na srw dnevno : 4-5 sata radnim danim a vikendom 5-6

Na kom serveru bi zeleli admina : Sector CS COD:MW4

Do bi bilo sve od mn Smile


Malo vise igraj na serveru i dobijas admina!! alien

Igrao sam jos malo vise Razz Very Happy Mogu li sada da dobijem admina ?? Smile
Nazad na vrh Ići dole
ARMakedo
Gost




Konkurs za admine otvoren!! Empty
PočaljiNaslov: za admina   Konkurs za admine otvoren!! EmptyPet Okt 05, 2012 4:07 am

Nick: ARMakedoN
God: 15
Zasto zelite admina: Zato sto ima mnogo citera,a admini ne veruju !
Da li ste bili negde admin(Ukoliko jeste navedite gde): Planet Namek (MULTIMOD),neki zmurka mod i dr...
Vreme koje mozete provesti na serveru: Minimum 2 sata dnevno
Vase AMX iskustvo: -
Na kom serveru zelite admina: Paranormal Cod mw4

Hvala Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
//
Gost




Konkurs za admine otvoren!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine otvoren!!   Konkurs za admine otvoren!! EmptyPet Okt 05, 2012 4:23 am

ick Black'
God: 1997
Zasto zelite admina: Jer ću biti aktivan i PRO sam u CS
Da li ste bili negde admin(Ukoliko jeste navedite gde): Da, na dosta srw, budem 1. na rank pa mi daju admina Very Happy
Vreme koje mozete provesti na serveru: oko 5-6h dnevno
Vase AMX iskustvo: Veliko
Na kom serveru zelite admina: Paranormal Cod MW4
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Konkurs za admine otvoren!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admine otvoren!!   Konkurs za admine otvoren!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Konkurs za admine otvoren!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Konkurs za free Slota

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Paranorlam-community :: GaminG :: Konkurs za Admine-
Skoči na: