Paranorlam-community
Prijavi se, to ce nam puno znaciti.
Sector CS COD:MW4 [Fast XP] [Fast DL]
Paranorlam-community
Prijavi se, to ce nam puno znaciti.
Sector CS COD:MW4 [Fast XP] [Fast DL]
Paranorlam-community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paranorlam-community

-[ Welcome to Paramormal Community ]-
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Sector CS COD:MW4 [Fast XP] [Fast DL] IP: 88.198.62.189:27108

 

 Banovan si!?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Admin
Forum Admin
Forum Admin
Admin


Broj poruka : 35
Datum upisa : 12.09.2012

Banovan si!? Empty
PočaljiNaslov: Banovan si!?   Banovan si!? EmptySre Sep 12, 2012 10:28 am

Banovan si!?

Ako mislis da si ban bez razloga ostavi sledece potatke u new post-u!



Odgovor na pitanje ZASTO?

Mozete dobiti ovde ...

Takodje svi koji smatraju da im je ban stavljen nepravedno bez razloga. Otvoriti novu temu koja treba da sadrzi:

Nick:
Steam ID:
Nick admina:
Kratko objasnjenje:

Da bi ste videli vas Steam ID udjite na bilo koj server i u konzolu kucajte status

affraid
Nazad na vrh Ići dole
https://paranormail-communit.serbianforum.info
benge




Broj poruka : 5
Datum upisa : 13.09.2012

Banovan si!? Empty
PočaljiNaslov: zasta ban !?   Banovan si!? EmptyČet Sep 13, 2012 3:24 am

poz banovali su me malopre i to je bio vote samo zato sto sam klao i one najbolje koji tu igraju dugo nije razlog da me banuju i kakav je to admin koji daje vote za ban ??! molim odbanujte me nisam nista skrivio
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Forum Admin
Forum Admin
Admin


Broj poruka : 35
Datum upisa : 12.09.2012

Banovan si!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovan si!?   Banovan si!? EmptyČet Sep 13, 2012 3:26 am

benge ::
poz banovali su me malopre i to je bio vote samo zato sto sam klao i one najbolje koji tu igraju dugo nije razlog da me banuju i kakav je to admin koji daje vote za ban ??! molim odbanujte me nisam nista skrivio
Postavi Ozbiljniji zahtev za unban, i dobices unban Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://paranormail-communit.serbianforum.info
benge




Broj poruka : 5
Datum upisa : 13.09.2012

Banovan si!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovan si!?   Banovan si!? EmptyČet Sep 13, 2012 3:46 am

Admin ::
benge ::
poz banovali su me malopre i to je bio vote samo zato sto sam klao i one najbolje koji tu igraju dugo nije razlog da me banuju i kakav je to admin koji daje vote za ban ??! molim odbanujte me nisam nista skrivio
Postavi Ozbiljniji zahtev za unban, i dobices unban Smile
pa brate ja sam ozbiljan, pricao sam sa hedom da mi da admina i igram sve lepo i banuju me kompleksasi al ajde samo mi reci kako se zove demo da ga nadjem i postavim
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Forum Admin
Forum Admin
Admin


Broj poruka : 35
Datum upisa : 12.09.2012

Banovan si!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovan si!?   Banovan si!? EmptyČet Sep 13, 2012 9:18 am

benge ::
Admin ::
benge ::
poz banovali su me malopre i to je bio vote samo zato sto sam klao i one najbolje koji tu igraju dugo nije razlog da me banuju i kakav je to admin koji daje vote za ban ??! molim odbanujte me nisam nista skrivio
Postavi Ozbiljniji zahtev za unban, i dobices unban Smile
pa brate ja sam ozbiljan, pricao sam sa hedom da mi da admina i igram sve lepo i banuju me kompleksasi al ajde samo mi reci kako se zove demo da ga nadjem i postavim
ne Demo nego ovo Nick:
Steam ID:
Nick admina:
Kratko objasnjenje:
Nazad na vrh Ići dole
https://paranormail-communit.serbianforum.info
benge




Broj poruka : 5
Datum upisa : 13.09.2012

Banovan si!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovan si!?   Banovan si!? EmptyČet Sep 13, 2012 8:39 pm

Admin ::
benge ::
Admin ::
benge ::
poz banovali su me malopre i to je bio vote samo zato sto sam klao i one najbolje koji tu igraju dugo nije razlog da me banuju i kakav je to admin koji daje vote za ban ??! molim odbanujte me nisam nista skrivio
Postavi Ozbiljniji zahtev za unban, i dobices unban Smile
pa brate ja sam ozbiljan, pricao sam sa hedom da mi da admina i igram sve lepo i banuju me kompleksasi al ajde samo mi reci kako se zove demo da ga nadjem i postavim
ne Demo nego ovo Nick:
Steam ID:
Nick admina:
Kratko objasnjenje:
Nick: benge
Steam ID: 0:0:670818693

Nick admina: neznam nista nije pisalo u konzoli samo kicked i banovan si sa ovog sevrera i kolko sam video isteko je ban ja sam mislio da je za stalno, al opet voleo bi da se to ne ponovi

Kratko objasnjenje: bio mi je skor 93-5 i sledecu mapu sam opet krenuo da igram jedno 10-0 i samo je usledio vote ban benge da ne, pa ako taj admin nezna da proceni dal neko ima cit ili ne nego daje vote onda ni netreba da bude admin
Nazad na vrh Ići dole
BiOhAzArD_hiDDen




Broj poruka : 2
Datum upisa : 13.09.2012

Banovan si!? Empty
PočaljiNaslov: nisam citer   Banovan si!? EmptyPet Sep 14, 2012 7:25 am

Nick:BiOhAzArD_hiDDen
Steam ID:STEAM_0:0:434683293 0 00:19 51 0
Nick admina:ja mislim LUDI STRUNF
Kratko objasnjenje: 1:IMO SAM PREDMET OPREMA GENERALA NA NUKE MAPI U CT BAZI I SAMO SAM PUCO U PRAZNO I UBIO LIKA KOJI JE NEVIDLJIV ON JE NAPISO hiDDEN IMA WH I ADMIN ME JE ODMA BANOVO 2:JA SAM JOS ADMIN A DA KORISTIM TA SRANJA JA DA KAZEM FINO NEKA SVI VIDE JA SAM PROOOOO U COD MODU
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Forum Admin
Forum Admin
Admin


Broj poruka : 35
Datum upisa : 12.09.2012

Banovan si!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovan si!?   Banovan si!? EmptyPet Sep 14, 2012 7:28 am

benge ::
Admin ::
benge ::
Admin ::
benge ::
poz banovali su me malopre i to je bio vote samo zato sto sam klao i one najbolje koji tu igraju dugo nije razlog da me banuju i kakav je to admin koji daje vote za ban ??! molim odbanujte me nisam nista skrivio
Postavi Ozbiljniji zahtev za unban, i dobices unban Smile
pa brate ja sam ozbiljan, pricao sam sa hedom da mi da admina i igram sve lepo i banuju me kompleksasi al ajde samo mi reci kako se zove demo da ga nadjem i postavim
ne Demo nego ovo Nick:
Steam ID:
Nick admina:
Kratko objasnjenje:
Nick: benge
Steam ID: 0:0:670818693

Nick admina: neznam nista nije pisalo u konzoli samo kicked i banovan si sa ovog sevrera i kolko sam video isteko je ban ja sam mislio da je za stalno, al opet voleo bi da se to ne ponovi

Kratko objasnjenje: bio mi je skor 93-5 i sledecu mapu sam opet krenuo da igram jedno 10-0 i samo je usledio vote ban benge da ne, pa ako taj admin nezna da proceni dal neko ima cit ili ne nego daje vote onda ni netreba da bude admin

Kako sto i mozes da predpostavis dobio si ban zbog visokog skora na serveru zabranjeno je praviti takve score-ve na serveru!!
Nazad na vrh Ići dole
https://paranormail-communit.serbianforum.info
Admin
Forum Admin
Forum Admin
Admin


Broj poruka : 35
Datum upisa : 12.09.2012

Banovan si!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovan si!?   Banovan si!? EmptyPet Sep 14, 2012 7:30 am

BiOhAzArD_hiDDen ::
Nick:BiOhAzArD_hiDDen
Steam ID:STEAM_0:0:434683293 0 00:19 51 0
Nick admina:ja mislim LUDI STRUNF
Kratko objasnjenje: 1:IMO SAM PREDMET OPREMA GENERALA NA NUKE MAPI U CT BAZI I SAMO SAM PUCO U PRAZNO I UBIO LIKA KOJI JE NEVIDLJIV ON JE NAPISO hiDDEN IMA WH I ADMIN ME JE ODMA BANOVO 2:JA SAM JOS ADMIN A DA KORISTIM TA SRANJA JA DA KAZEM FINO NEKA SVI VIDE JA SAM PROOOOO U COD MODU

Ban sam te jel nisi ispostovao pravilo servera , a i admina!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://paranormail-communit.serbianforum.info
benge




Broj poruka : 5
Datum upisa : 13.09.2012

Banovan si!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovan si!?   Banovan si!? EmptyPet Sep 14, 2012 9:41 pm

Admin ::
benge ::
Admin ::
benge ::
Admin ::
benge ::
poz banovali su me malopre i to je bio vote samo zato sto sam klao i one najbolje koji tu igraju dugo nije razlog da me banuju i kakav je to admin koji daje vote za ban ??! molim odbanujte me nisam nista skrivio
Postavi Ozbiljniji zahtev za unban, i dobices unban Smile
pa brate ja sam ozbiljan, pricao sam sa hedom da mi da admina i igram sve lepo i banuju me kompleksasi al ajde samo mi reci kako se zove demo da ga nadjem i postavim
ne Demo nego ovo Nick:
Steam ID:
Nick admina:
Kratko objasnjenje:
Nick: benge
Steam ID: 0:0:670818693

Nick admina: neznam nista nije pisalo u konzoli samo kicked i banovan si sa ovog sevrera i kolko sam video isteko je ban ja sam mislio da je za stalno, al opet voleo bi da se to ne ponovi

Kratko objasnjenje: bio mi je skor 93-5 i sledecu mapu sam opet krenuo da igram jedno 10-0 i samo je usledio vote ban benge da ne, pa ako taj admin nezna da proceni dal neko ima cit ili ne nego daje vote onda ni netreba da bude admin

Kako sto i mozes da predpostavis dobio si ban zbog visokog skora na serveru zabranjeno je praviti takve score-ve na serveru!!
zasto je zabranjeno????zar nije bolje kad na serveru igraju igraci sa visokim skorom da nije to neki botovksi server ?? a i ako jeste sto mi nije reko admin nego me je banovo svakome dajete admina juce sam video jednog kako igra sa aimom i kad sam reko vidi admin ima cit on mi je zapretio banom debil mali
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Banovan si!? Empty
PočaljiNaslov: Re: Banovan si!?   Banovan si!? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Banovan si!?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Paranorlam-community :: Ban :( :: Kako Podneti zahtev za unban?-
Skoči na: